Srovnání půjček

shutterstock_38098288

Porovnejte si půjčky a ušetřete

  • My srovnáváme, Vy šetříte
  • Vše přehledné na jednom místě
  • Vybíráme pouze ověřené poskytovatele
  • Vybavení online
  • Bezplatná pomoc při vyřizování
Porovnat půjčky

Vyberte si nejvýhodnější půjčku

Nabízíme Vám výběr z nejlepších půjček na našem trhu, to vše s maximální diskrétností. Jde o ověřených poskytovatele s výhodnými podmínkami, kde jsou některé výhodnější než bankovní půjčky. V této sekci jsou vybrány půjčky s vyšší hodnotou od deset tisíc až do několik set tisíc, bez dokládání účelu. Někteří poskytovatelé nabízejí různé akce – umožňují splátky oddložiť nebo si půjčku pojistit pro případ neschopnosti splácet, nastavit si délku splácení, výši splátky a jiné.

Články

Porovnání půjček online

Peníze hýbou světem, ale co dělat, pokud jich nemáme dost? Řešením je půjčka. Je spousta druhů půjček jako jsou hypotéky, leasingy, bankovní a nebankovní půjčky. Podle čeho vybrat tu správnou pro nás? Jsou půjčky, které můžete použít jen na určitou věc, jiné půjčky můžete použít na cokoli potřebujete.

Bankovní půjčky

Pokud sháníte půjčku, tak v podstatě máte na výběr mezi bankami a nebankovní půjčky. Rozdíl mezi těmito druhy půjček je velice velký. Půjčka od banky je asi první která každého napadne. Banky jsou tradiční společnosti, které mají s půjčováním peněz velkou zkušenost a tradici. Jedná se o půjčku s jasnými pravidly a půjčka od banky je lidmi proto preferovaná. Každý člověk má u nějaké banky bankovní účet a žádost o půjčku je v dané bance velice jednoduchá.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky mohou být více rizikovější, i když za většinou těchto společností stojí banky. Společnosti poskytující nebankovní půjčky jsou většinou velice aktivní v nabízení půjček. Všichni to známe z letáčků v naší poštovní schránce. Společnosti se snaží aktivně oslovovat potenciální zákazníky. Některé společnosti působí i přímo v obchodech a na vystavené zboží obchodníka přímo nabízejí půjčku. To jsou ti serióznější poskytovatelé nebankovních půjček.

Podvodné nebankovní půjčky

Existují ale i společnosti, které poskytují nebankovní půjčky a někdy už přímo s cílem nadstandardně vydělat na člověku v nouzi, případně jej rovnou připravit o nemovitost. Jedná se o lichvu a  jednání hraničící s podvodem, nebo se přímo o podvod jedná. Jak poznat takovouto společnost a jak se jí vyhnout? Používejte hlavu a internet. Používat hlavu znamená přemýšlet o nabídce a hlavně pořádně si přečíst smlouvu. Používat internet znamená vyhledat si informace o společnosti, která půjčku nabízí a přečíst si zkušenosti ostatních lidí s danou společností.

Účelové půjčky

Mezi půjčky, které dostanete jen na konkrétní věc patří hypotéky. Hypotéky jsou určeny jen na nákup nemovitosti, nejčastěji bytu, nebo domu. V tomto případě vlastně ani peníze nedostanete na účet, banka zaplatí přímo prodejci nemovitosti. Poté následuje dlouhé splácení, většinou několik desítek let. Jedná se o přísně účelovou půjčku, ale i zde naleznete výjimku a tou je tzv. americká hypotéka. Peníze z americké hypotéky dostanete na účet a můžete použít na co chcete. Dalším druhem účelové půjčky je na auto, nebo na stroje do výroby. Leasing je ale spíše vhodný pro podnikatele než pro běžného občana.

Kde si půjčit ?

Internet slouží nejen k vyhledávání informací o konkrétní půjčce, nebo společnosti. Dovede také velice pomoci při hledání nejvýhodnější půjčky přesně pro Vás. Je to pohodlnější, než sjednávat si schůzky v bankách, nebo s jednotlivými makléři. Na Venturio.cz jednoduše můžete zadat požadavek, z pohodlí vašeho domova, a makléři se Vám sami ozvou už s konkrétní nabídkou. Pokud pro podání žádosti o půjčku použijete Venturio.cz, tak dostanete nabídky na bankovní, nebo i nebankovní, půjčky od solidních společností.

Stačí jen vyplnit žádost!

Co musíte udělat pro to aby naši smluvní makléři a finanční poradci začaly pracovat pro Vás? Stačí jen vyplnit formulář, samozřejmě pravdivě, a vše odeslat k nám ke zpracování. V následujících dnech od nás obdržíte nabídky na půjčky vše diskrétně a bezpečně. Navíc získáte i bezplatnou asistenci při sjednávání Vámi vybrané půjčky. Veškeré informace jsou naprosto důvěrné a nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Proč si půjčit?

Není třeba bát se požádat o půjčku a půjčit si peníze. Oproti zahraničí jsou naše domácnosti zadlužené minimálně a proč si tedy odpírat věci a zboží po kterém toužíme? Při koupi zboží na půjčku by mělo platit jednoduché pravidlo. Koupené zboží by mělo mít větší životnost než je doba splácení půjčky. Nebojte se tedy bezplatně vyplnit žádost a pořídit si něco co Vás potěší.

Zobraziť viac