Nebankovní půjčka na rekonstrukci bytu? Proč ne, podívejte se na naše tipy

Čas letí jako voda, a aniž by si toho člověk všiml, začíná zjišťovat, že by jeho bydlení potřebovalo vylepšit menší nebo i větší rekonstrukcí. Kde na ni, pokud nestačí vlastní úspory? Možností je hned několik. Podívejte se, jaké možnosti se vám nabízejí.

Hypotéka na rekonstrukci

Co se týče úvěrů na bydlení, patří hypotéka mezi nejstálejší a nejoblíbenější produkty. Existuje zde samozřejmě i možnost, zažádat o hypotéku na rekonstrukci domu nebo bytu. Tato varianta je vhodná pro ty, kteří do rekonstrukce chtějí investovat větší množství peněz a nevadí jim náročnější vyřizování půjčky. Dalším faktem zůstává, že jde o půjčku účelovou. Půjčka na rekonstrukci v podobě hypotéky se tedy neobejde bez nutnosti doložit, jak se zapůjčenými penězi zacházíte.

Bankovní a nebankovní půjčky

Pokud se chcete vyvarovat složitému dokazování účelu čerpání financí, můžete se spolehnout na klasické úvěry. Půjčka na bydlení je jedna z nejčastějších půjček. Při vyřizování bankovního úvěru musíte počítat s tím, že si instituce prověří vaši bonitu. Může se stát, že pokud už nějaký úvěr splácíte, tak vaše žádost nebude schválena.

Řešením v takové situaci může mít podobu nebankovní instituce. Nebankovní půjčka má tu výhodu, že je mnohých případem:

• Levnější
• Dostupnější
• Rychlejší
• Přehlednější

Samozřejmě záleží na tom, u jaké instituce se rozhodnete o půjčku zažádat. Na úvěrovém trhu jsou ale i produkty, které si může dovolit každý. Je to půjčka bez doložení příjmu. Ta je ideální třeba i pro umělce nebo volní živnostníky.

Rekonstrukce je celkově náročná záležitost – jak stresově, tak finančně. Je proto dobré stres zredukovat tak, jak jen to jde. Pomůže vám k tomu možnost vyřízení půjčky přes internet. Je to půjčka online. Díky tomu budete ušetřeni složitému obíhání poboček a můžete se soustředit na samotnou rekonstrukci.

Podobné články