Česká spořitelna konsolidace půjček

Ve světě úvěrových produktů sice hrají hlavní roli nebankovní společnosti, ale ani nabídka bank rozhodně není k zahození. Ukázkou jednoho takového úvěrového produktu je i Česká spořitelna konsolidace půjček. Samozřejmě není to půjčka jako taková, ale většina lidí na ní tak pohlíží. Principem je totiž to, že Česká spořitelna konsolidace půjček umožní sloučit všechny vaše půjčky do jedné, což může přinášet řadu výhod. V tomto ohledu je tak za výhody považována nejenom celková přehlednost, kdy platíte pouze jednu splátku, ale také úspora, a to jak v případě dané splátky, tak i celkové výše nově stanoveného úvěru. A tak není divu, že je tento produkt hojně využíván.

Možností, jaké půjčky sloučit, je několik

Podmínky jsou samozřejmě jasně dané, ale při pohledu na ně je jasné také to, že jsou poměrně benevolentní. V první řadě je třeba zmínit, že Česká spořitelna konsolidace půjček nabídne možnost sloučit úvěry, které sahají až do výše 600 000 korun českých. A to ať už se jedná o neúčelové nebo spotřebitelské půjčky, bankovní či nebankovní produkty, nebo i kreditní karty a kontokorenty. Navíc k tomu všemu může klient získat nejenom zmíněné výhody v podobě úspor, ale pokud potřebuje další peníze, může je Česká spořitelna konsolidace půjček nabídnout, a tím se celková splácená částka o něco zvýší, ale klient má tak k dispozici další hotovost.

Zapomenout bychom neměli ani na výhody

Pokud se o výhodách mluví, je třeba kromě základního snížení splátek třeba zmínit i to, že Česká spořitelna konsolidace půjček nabídne třeba odložení splátek, a to až 2x za rok. Stejně tak nabídne možnost si danou splátku snížit, a to o celých 50 procent. K tomu všemu už stačí pouze zmínit informaci o případné možnosti odstoupení od smlouvy, a je jasné, proč je Česká spořitelna konsolidace půjček vyhledávaným úvěrovým produktem.

pen_ze-large

Hledáte výhodnější podmínky?

Konsolidovat finance

Podobné články