Konsolidace půjček

pen_ze-large

SPOJTE SI PŮJČKY DO JEDNÉ

 • Konsolidovat můžete všechny druhy dluhů
 • Výhodnější úrok
 • Bez zbytečného papírování
 • Sami si určíte výši splátky
 • Možnost pojištění a odložení splátek
Konsolidovat finance

Spojit půjčky se vyplatí

Pokud máte více splátek určitě se Vám vyplatí je spojit do jedné. Taková konsolidace přináší pouze výhody. Zbavíte se zbytečných úroků, zpřehlednit si splátkový kalendář, který si navíc sestavíte podle sebe. Výše splátek i dobu splácení vyjímatelné Vy.

Navíc získáte i tyto výhody:

 • Konsolidace až do výše 300 000 Kč
 • Nízký úrok
 • Spojit můžete jiné půjčky, kreditní karty, přečerpání na účtu, nákup na splátky, bankovní úvěry
 • Splátkový kalendář sestavíme dle Vašich potřeb
 • Možnost pojištění v případě neschopnosti splácet
 • Až 4x odložení splátky

O dalších výhodách a podmínkách se můžete informovat u našeho operátora. Stačí vyplnit kontaktní formulář a čas, kdy se Vám můžeme ozvat.

Články

Výhodná konsolidace půjček

Půjčky mohou být poměrně výhodné a rozhodě není problém si některé vzít. Pokud ale získáte větší množství půjček, situace může dojít k tomu, že celkové množství splácet v požadované výši bude až tak vysoké, že je nebudete schopni splácet. Rozhodně se nejedná o žádnou bezvýchodnou situaci, kterou by nebylo možné řešit. V současnosti se člověk může dostat do jakékoli situace, ze které je možné se efektivně dostat. Výborným řešením je zejména konsolidace půjček. Spousta z nás o tomto termínu ví, nicméně jeho význam zůstává skrytý. Je to škoda, jelikož konsolidace půjček může být vhodná pro každého, nad nímž se pomalu rozevírá nepříjemná dluhová past. Podívejme se tedy podrobněji na to, co vlastně pojem konsolidace půjček znamená, jaké jsou její výhody a jakým způsobem je možné ji řešit.

Co je konsolidace půjček?

Pojem konsolidace půjček je poměrně jednoduchý k vysvětlení, jelikož se jedná o sloučení většího množství půjček do jedné jediné. Co se týká samotného počtu sloučených půjček, tak ten je většinou neomezený. Důležitá je pro zprostředkovatele zejména celková finanční suma, kterou tvoří jednotlivé půjčky. Konsolidace půjček je tedy řešena prakticky jednou velkou půjčkou, jež je svým celkovým rozsahem schopna pojmout všechny ostatní půjčky malého charakteru. Konsolidační půjčka je ideální, jelikož budete mít své pohledávky všechny na jednom místě a můžete očekávat opravdovou pomoc. Určitě není od věci se přesně podívat i na jednotlivé výhody konsolidace půjček. O tom, že je jich velké množství, není pochyb.

Všechny půjčky v jednom

Konsolidace půjček je výhodná zejména v tom, že budete mít své pohledávky sloučené do jedné jediné. Při větším množství půjček se často dopracovávají lidé k tomu, že se jim pomalu vytratí přehled v jednotlivých úvěrech. Mnohdy tak člověk zjistí, že určitou splátku nezvládl v požadovaném období realizovat, což je již docela pozdě, jelikož bude nucen platit penále. Rozhodně je možné hovořit o tom, že nevýhodné je i to, že majitelé půjček neví i o celkových úrocích půjček, jelikož si je uzavírali již před dlouhou dobou. Tento fakt je taktéž nepříjemný. U konsolidační půjčky budete mít vše v jednom a budete znát úrokovou sazbu a všechny další detaily, které se půjčky jako takové týkají.

S konsolidační půjčkou splácení zvládnete

Jedním z největších plusů konsolidace půjček je i to, že celková splácená suma bude mnohem nižší, než by tomu bylo v případě většího množství splátek u více půjček. Vy si tak budete moci být naprosto jisti tím, že konsolidaci zvládnete bez větších problémů. Budete splácet podle přesně stanoveného splátkového kalendáře. Jasně dopředu budete znát přesný harmonogram splácení, jelikož ten bude ve splátkovém kalendáři přesně uveden. Splátky si budete moci také individuálně nastavit podle vašich potřeb. Je jasné, že každý člověk má jiné výplatní období a bylo by maximálně nepříjemné a nevhodné splácet své pohledávky předtím, než vám přijde na účet výplata. I proto si můžete individuálně nastavit splátky konsolidační půjčky těsně po výplatním období. Získáte tak maximální jistotu splácení půjčky a absenci jakýchkoli nepříjemností.

Konsolidace u nás je maximálně výhodná

Nevíte-li kde řešit konsolidaci svých půjček, pak můžete jít klidně k nám a konsolidovat půjčky u nás. Dočkáte se všech výhod, které s konsolidací půjček jakkoli souvisejí. Na mysli máme především skutečně nízkou konsolidační sumu šitou na míru přesně vaší osobě. Konsolidace půjček u nás je velmi rychlá a setkáte se s tím, že vaše dluhy budou pokryty maximálně efektivně. Můžete tak uspořit klidně i několik desítek tisíc korun, což už určitě stojí zato!

Zobraziť viac