Poptávka vzor

Potřebujete poptat zboží či službu, a to jak za pravidelným, tak i jednorázovým účelem? Vše samozřejmě stojí na samotné kvalitě vaší poptávky, která by měla jasně specifikovat, co vlastně chcete. Jedině tak si můžete být jisti, že vám na poptávku přijdou i ty nejlepší možné nabídky, ze kterých si už pohodlně vyberete. A pokud zadáváte svou poptávku poprvé, pomůže vám námi připravená poptávka vzor, která vás provede tím, co nezapomenout uvést, aby bylo vše co nejlépe vyplněno. Uvidíte, že je to velmi snadné a rozhodně vám to nezabere delší čas, než pár minut. Proto je zadání poptávky mnohem lepší volbou, než hledat dané možnosti napřímo.

Vaše kontaktní údaje by měly být základem

Pokud poptávku zadáváte, rozhodně nezapomeňte na to nejdůležitější, a to jsou vaše kontaktní údaje. Jenom díky nim vás může případný zájemce kontaktovat se svou nabídkou. Zmíněná poptávka vzor tak počítá s vyplněním jak jména a příjmení, tak samozřejmě i emailu nebo telefonního čísla. Stejně tak je ale dobré uvést i vaši adresu. Ta dnes rozhodně není nijak citlivým údajem, a následným reagujícím to usnadní práci v tom, zda ve vaší lokalitě danou službu vůbec poskytují, nebo nikoliv. Příkladem může být třeba jakákoliv řemeslnická práce, půjčka, nebo hlídání dětí.

Nezapomeňte na detailní specifikaci toho, co vlastně chcete

Dalším krokem by mělo být vybrání správného typu konkrétní poptávky. Zde tak můžete přímo specifikovat oblast, do které spadá. A to jak oblast movitých věcí, dopravních prostředků, strojů, služeb nebo prací. Tím se vaše poptávka dostává do správné kategorie ke správným lidem. Poté už je zde prostor pro vaši kompletní specifikaci.

Zde nezapomeňte uvést, co hledáte, případné cenové rozpětí, kolik zboží potřebujete, zda se jedná o jednorázovou nebo dlouhodobou spolupráci, co od reagujících očekáváte. To jsou ty nejzákladnější věci, na které nezapomínejte.

shutterstock_151041824

Máte poptávku?

Vyplnte formulář

Podobné články