Cestovní pojištění

shutterstock_100735060

Pojistěte si své zdraví i v zahraničí

  • Pojištění už za pár korun na den 
  • Rychlé zřízení online 
  • Pojistíte celou rodinu i jiné osoby
  • Bez pojištění nejste v zahraničí finančně krytý
  • Přehledné porovnání aktuálních nabídek pojišťoven
Porovnat ceny pojištení

Zřiďte si cestovní pojištění

Cestovní pojištění je v dnešní době již samozřejmost. Nemoc, úraz, nečekané zdravotní komplikace, to vše přináší v zahraničí násobně větší komplikace. Třeba si uvědomit i finanční rozměr. Vytržení zubu u řeckého zubaře Vás nevyjde na 500 kč ale i 5000 kč. Tyto náklady Vám v případě pojištění plně hradí pojišťovna. Pojistit se dá za pár korun na den, či pár stovek na celý rok.

Cestovní pojištění

Je jen málo druhů pojištění, které jsou tak výhodné jako cestovní pojištění. Doslova za pár korun je možno pojistit se při cestách do zahraničí a to na částky až desítek milionů korun. Pokud plánujete dovolenou v zahraničí, určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Je jedno jestli chcete cestovat do zemí EU, nebo do jiných zemí. Cestovní pojištění se vyplatí vždy.

Rozdíl oproti zdravotnímu pojištění

Je sice pravda, že dle dohod a smluv v rámci zemí EU platí pro každého občana ČR Evropský průkaz zdravotního pojištění, ale zdravotní péče kterou na základě tohoto průkazu dostanete nemusí být úplně zdarma a dostatečná. Ve většině zemí v EU se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Narozdíl od pojištění přes Evropský průkaz zdravotního pojištění cestovní pojištění nabízí kompletní péči při pobytu v zahraničí.

Druhy cestovního pojištění 

Stejně jako ostatní produkty v pojišťovnictví, tak i cestovní pojištění nabízí několik variant. V naprosté většině případů základní pojištění zahrnuje pojištění veškerých léčebných výloh a pojištění odpovědnosti za škodu. Střední nabídka zahrnuje navíc úrazové pojištění a pojištění osobních věcí. Nejdražší nabídka obsahuje vše co předešlé plus další nabídky pojištění, například pro případ hospitalizace. Vzhledem k ceně pojištění volí většina lidí zlatou střední cestu, ale vše je individuální a i ta nejlacinější nabídka plně pokryje léčebné výlohy. 

Slevy na cestovní pojištění 

Slevy jsou nabízeny zcela automaticky při splnění určitých kritérií. Třeba při objednání cestovního pojištění přes internet automaticky slevu dostanete. Pojišťovny mají různé druhy množstevních slev. Jedná se především o slevy při delších pobytech v zahraničí, nebo slevy pro více lidí. Nejsou výjimkou ani rodinné slevy. Rodinné slevy mohou být až několik desítek procent z původní ceny. Vyplatí se hledat a pídit se po informacích.

Kde pojištění sjednat

Pojištění můžete sjednat v každé pojišťovně, nebo prodejci nabízejí pojištění přímo při prodeji zájezdu. Vyplatí se ale podívat se na srovnání cen a parametrů jednotlivých pojištění na Venturio.cz. Pěkně v klidu doma, bez stresu a bez spěchu. Cestovní kanceláře rády prodají cestovní pojištění ihned, ale nemusí být to nejvhodnější pro Vás, nebo pro Vaši rodinu. 

Kdy můžu pojištění sjednat?

Cestovní pojištění můžete sjednat prakticky i v den odjezdu do zahraničí. Nemusíte chodit do pojišťovny, stačí vše objednat na Venturio.cz. Vše je rychlé a přehledné. Kartičku si vytisknete na tiskárně a můžete vyrazit na cesty. Objednání v den odjezdu ale není to nejlepší. Raději si udělejte chvilku na porovnání nabídek a vyberte si to nejlepší cestovní pojištění pro Vás.

Výhody online pojištění

Jak již bylo zmíněno, tak online objednávka cestovního pojištění přináší mnohé výhody. První a podstatnou výhodou je automatická sleva na pojištění, které je sjednáni online. Další výhodou je to, že si můžete v klidu doma porovnat jednotlivé nabídky cestovního pojištění. V cestovní kanceláři na nějaké porovnání nabídek rozhodně čas nebude. Další podstatnou výhodou je to, že cestovní pojištění můžete sjednat i v den odjezdu. Nemusí to být ani pracovní den, přes internet vše funguje 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. 

 

Zobraziť viac