Pojištění

Srovnání všech druhů pojistek

Na trhu je několik druhů pojištění, my Vám přinášíme ty nejběžnější. Pojistky se dělí na dvě kategorie. První kategorie pojištění chrání Vaše zdraví (cestovní a životní pojištění) a druhá chrání Váš majetek (povinné ručení, havarijní a pojištění majetku).

Umožníme Vám vybírat z nejlepších nabídek na trhu a smlouvu ihned uzavřít. Vše máte přístupné online, přehledné a od ověřených hráčů na trhu. Sami se rozhodnete jaké kritérium je pro Vás důležité, jestli je to cena, pověst, rozsah pojištění, rychlost uzavření, nebo něco jiného. Pro nás je podstatná úspora Vašeho času a peněz.

Výhodné pojištění on-line

Pojištění je pojem se kterým se setkáváme na každém kroku. Cestovní pojištění, životní pojištění, havarijní pojištění, pojištění bytu, domu, majetku. Je jen málo lidí co nevyužívají komerční pojištění. Při správně zvoleném pojištění získáváme jistotu, že nepřijdeme o své majetky, zdraví a jistoty bez náhrady. V některých případech je pojištění nutností. Například povinné ručení musí být sjednáno pro každé auto. Při žádosti o hypotéku je jednou z podmínek poskytnutí hypotéky pojištění nemovitosti. Bez pojištění to zkrátka nejde.

Pojištění ano či ne?

 Otázka nezní jestli pojistit, nebo nepojistit. Rozhodně pojistit! Spíše se jedná o nalezení vhodné míry pojištění, spoluúčasti a typu pojištění. Nemá například cenu komerčně připojistit staré auto, jehož hodnota je vcelku zanedbatelná. Ale pozor i staré auto musí mít povinné ručení. Na druhou stranu je dobré při cestování uzavřít komerční připojištění. Komerční připojištění je levné a může nám velice dobře posloužit. Je dobré určit si priority a na základě těchto priorit si sjednat pojištění na míru.

Jakou zvolit pojišťovnu

Pokud hledáte vhodné pojištění máte na výběr z několika možností. Můžete postupně navštívit všechny pojišťovny a získat nabídky od každé z nich. Následně můžete nabídky porovnat a vybrat si nejvhodnější pojištění. Výhodou je, že jste přímo v kontaktu s odborníky a mohou Vám ihned zodpovědět vaše dotazy. To je ale asi jediná výhoda přímého kontaktování pojišťovny. Nevýhody převažují. Především je to časově náročné, domlouvat schůzky a poté je také absolvovat. Navíc v nabídkách budou odborné termíny a fráze, které zjistíte až při pročítání nabídek.

Pojišťovací poradci

Další možností jak postupovat při hledání vhodného pojištění je vyhledat pojišťovacího poradce, který má v nabídce pojištění od různých pojišťoven. Zde opět převládají nevýhody. Pojišťovací poradce nemusí být tak na slovo vzatý odborník jako jsou lidé přímo v konkrétní pojišťovně. Další věcí je ta, že Vám poradce může doporučovat produkty na kterých má největší provizi. Věřte, že tito poradci dovedou být velice přesvědčiví.

Jedna pojišťovna pro vše

Zvláště starší lidé uzavírají pojištění jen v jejich pojišťovně a vůbec nehledají konkurenční nabídky. To není moc rozumné. I za předpokladu, že pojišťovna nabídne klientovi to nejlepší z jejich nabídky, stále je to chyba. Jsou pojišťovny, které se na určitý druh pojištění specializují a jsou v tom nejlepší. Ostatní druhy pojištění buď vůbec neposkytují, nebo je to pro ně jen doplněk. Vyplatí se hledat nejlepší nabídky na trhu.

Pojištění on-line

Vhodnou kombinací přímého obcházení pojišťoven a přehlednosti a komplexnosti nabídek je on-line pojištění. Po zadání parametrů pro pojištění se Vám v přehledném zobrazení ukáží jednotlivé nabídky od konkrétních pojišťoven. Můžete libovolně upravovat vstupní parametry pojištění a nalézt nejvhodnější pojištění právě pro Vaše potřeby. Při podrobnějších a konkrétnějších dotazech se můžete mailem obrátit na naši podporu a vše Vám rádi zodpovíme. Pro někoho je nejdůležitější cena, pojištění, pro jiného parametry pojištění. Vše zjistíte v našem on-line srovnání pojištění.

Povinné ručení

Jak již z názvu vyplývá, povinné ručení musí mít každé auto provozované na veřejných komunikacích. Je jedno jestli je auto nové, nebo staré, tímto se cena povinného ručení neřídí. Jedná se o pojištění škod, které vy způsobíte ostatním při nehodách, nebo při poškození cizího majetku. Cena pojištění se řídí objemem motoru Vašeho auta a také bonusy které můžete získat při dlouhodobém řízení bez nehod. Pro někoho je nejdůležitější cena pojištění, zpravidla lidé hledají nejlevnější. Není nic jednoduššího, než zadat do našeho formuláře příslušné údaje a v okamžiku naleznete nejvhodnější pojištění. Někdo preferuje celkovou výši pojistné škody a po zadání příslušných parametrů rychle najde nejvhodnější pojištění.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je již pojištění vašeho majetku. Na rozdíl od povinného pojištění, které slouží k úhradě škody námi způsobené třetím osobám. Vyplatí se havarijní pojištění? Někomu ano, někomu ne. Není dobrý nápad pojistit si auto které je staré a nemá téměř žádnou hodnotu. Na druhé straně nepojistit si nové a drahé auto je také chybou. Pojištění slouží jak pro případ havárie kterou nekryje povinné ručení, tak pro případ krádeže.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je jedním z nejžádanějších pojištění. Je to druh pojištění, které za pár korun může být velice užitečné. Základní pojištění na den při cestách do zahraničí stojí skutečně jen desítky korun. Při cenách léčení a lékařských zákroků v zahraničí se ale může velice vyplatit.

Pojištění majetku

Pojištění majetku je jedním z nejstarších pojištění v historii. Lidé mají rádi jistoty a pojištění majetku jistotu přináší. Cenově je pojištění majetku velice výhodné, uvážíte-li jaké hodnoty si tím chráníte. Pojištění majetku je nejen na nemovitý majetek, jako je dům, nebo garáž, ale také na movitý. Obzvláště pokud máte drahé vybavení domácnosti, šperky a klenoty se pojištění majetku velice vyplatí.

Životní pojištění

Životní pojištění je nejvhodnější pro ty, kdo má rodinu. Při úraze, při dlouhodobé nemoci a dalších nečekaných událostech Vám životní pojištění dobře poslouží. Vlastně nejen Vám, ale celé Vaší rodině. Nenechá Vás bez prostředků i když nemůžete pracovat a vydělávat. Při tomto druhu pojištění je důležité správně nastavit parametry. Je zde velká flexibilita a naše on-line formuláře Vám pomohou nalézt vyvážené životní pojištění.  

Zobraziť viac