Hypotéky

shutterstock_170407520

POROVNAJTE SI NABÍDKU HYPOTÉK

  • Nejširší nabídka hypoték na jednom místě
  • Poradenství při výběru zdarma
  • Individuální finanční plán pro každého
  • Vybavení hypotéky online
  • Administrativu vyřídíme za Vás
Srovnat hypotéky

Vyberte si hypotéku s námi

Najít vhodnou hypotéku je v dnešní době velmi složité. Každá banka má jinou formu poplatků, různě nastavené úroky, různé poplatky za vyřízení a způsoby splácení. Některé dávají výhodnější nabídky pouze pro určitý typ nemovitosti. Také máte možnost využít časově omezené akční nabídky. Zkrátka je třeba sledovat velké množství údajů a skrytých podmínek. Proč tedy nevyužít naši online kalkulačku, která udělá prvotní srovnání za Vás? Vhodným výběrem tak můžete ušetřit i stovky tisíc korun a hodiny času při vyřizování.

Porovnáním přes naši kalkulačku získáte:

  • Nejširší nabídka na trhu hypoték
  • Nízké úrokové sazby
  • Zdarma zařídíme setkání s hypotečním specialistou
  • Ušetříte čas a peníze
  • Vše přehledné a na jednom místě

Vyzkoušejte naši hypoteční kalkulačku zdarma, pokračujte kliknutím na tlačítko nahoře s názvem “Srovnat hypotéky”.

 

Hypotéky

Pro většinu lidí je hypotéka jedinou cestou jak si pořídit vlastní bydlení. Existuje sice stavební spoření, ale to se hodí spíše pro zařízení a vybavení domácnosti, než pro koupi domu, nebo bytu. Hypotéka je moderní a pro mnoho lidí dostupný způsob jak si pořídit byt, nebo dům. Je to ale dlouhodobý závazek, tak by si každý zájemce o hypotéku měl dobře rozmyslet výši hypotéky, délku splácení a také u jaké banky si hypotéku pořizuje.

Rozdíl mezi hypotékou a americkou hypotékou

Když se řekne hypotéka, tak každého hned napadne nákup nemovitosti. Přesně na nákup nemovitosti byla hypotéka původně určena, ale ze zahraničí přišel i jiný druh hypotéky, tak zvaná americká hypotéka. Rozdíl mezi klasickou hypotékou na nákup bytu nebo domu a americkou hypotékou je obrovský. Při tradičním hypotečním úvěru vůbec nedostanete peníze na nákup nemovitosti na váš účet. Banka je rovnou pošle prodejci bytu, nebo domu. Oproti tomu americká hypotéka slouží na nákup zboží a věcí dle vašeho uvážení. Banka Vám zašle peníze na účet. Poté se již banka nestará na co peníze použijete. U obou druhů hypotéky ručíte svou nemovitostí za úvěr.

Komu se hypotéka vyplatí

Hypotéka je závazek na dlouhou dobu, často i na dobu desítek let. U takhle dlouhého závazku by si měl být investicí jistý a vše mít dobře promyšlené. Pořízení bydlení na hypotéku je často velice výrazný zásah do rodinného rozpočtu. Nicméně je to ale nejschůdnější způsob jak si pořídit nemovitost a z dlouhodobého hlediska je úročení hypotéky velice výhodné. Málokterá jiná půjčka má tak příznivé dlouhodobé úročení.

Podle čeho si hypotéku vybírat?

Při výběru hypotéky musíte zvážit spoustu faktorů a dobře si rozmyslet klady a zápory každého z nich. Řekněme, že máte již vybraný byt, nebo dům, tudíž je jasná částka, kterou si chcete půjčit. Nyní si musíte určit časový rámec pro splácení hypotéky. Zpravidla se jedná o rozmezí 15 – 30 let splácení. Čím delší časový úsek na splácení, tím menší jsou měsíční splátky. Současně ale více přeplatíte původní výši hypotéky.

Jakou zvolit fixaci

Fixace úrokové sazby je smluvně stanovené období, během kterého je pevně stanovena úroková sazba. Neexistuje univerzální odpověď na to jak dlouhou fixaci zvolit. Jedná se o individuální rozhodnutí a jsou s ním spojena úroková rizika. Čím kratší fixace, tím bývá nižší úrok, ale bez jistoty výše úroku do budoucna. Jednoletá fixace je s menším úrokem než pětiletá. Někdo má rád jistotu a zvolí delší fixaci, jiný zvolí kratší fixaci. S ukončením fixace přichází i možnost splatit část hypotéky, nebo dokonce celou hypotéku bez sankcí. I s tímto by měl každý počítat při sjednávání délky fixace.

Hypotéka bez poplatků

Vlivem konkurence se nabídka hypotečních úvěrů neustále vylepšuje. Na našich stránkách máte jedinečnou možnost vybrat si z největší nabídky hypotečních úvěrů na trhu a to za bezkonkurenční úrok. Úrokové sazby jsou individuálni a hypotéka je bez dalších skrytých poplatků.

Srovnání hypoték a hypoteční kalkulačka

Pro snadnější orientaci a srovnání jednotlivých hypoték jsme pro Vás připravili hypoteční kalkulačku, kde si můžete srovnat jednotlivé nabízené hypotéky. Vyzkoušejte naši hypoteční kalkulačku a prověřte si možnosti splátek pro různou dobu trvání hypotéky a pro různou délku úvěrové fixace. Zjistíte, jak výhodná hypotéka může být. Úrokové sazby  jsou absolutně bezkonkurenční.

Nebojte se vyplnit formulář

Vyplněním formuláře získáte nejaktuálnější nabídku hypoték právě pro Vás. Nabídky jsou jen od prověřených bank a ručíme za serióznost.

Zobraziť viac