Škorice a hubnutí

Také při své cestě za dokonalou postavou zkoušíte různé metody a způsoby, jak docílit ideální postavy? Některé jsou dobré, jiné méně, ale řada z nich nevyžaduje žádné zvláštní produkty, jelikož se jedná o běžné potraviny, nebo koření. A již nyní bylo dokázáno, že skořice a hubnutí zkrátka jdou k sobě. A tak je toto koření, které máme doma snad každý, používáno hlavně tam, kde chceme docílit mnohem efektivnějšího hubnutí. Důvodem, proč má takové účinky, je hlavně to, že dokáže velmi účinným způsobem odstraňovat cukr z naší krve. A právě cukr je jeden z negativních faktorů, který má na naši váhu negativní vliv.

Cukr odbourává díky rychlejšímu metabolismu

Pokud bychom však měli jít po tomto pozitivním efektu skořice, potom nás vše samozřejmě vede k metabolismu. Právě ten má totiž na eliminaci cukru, ale mimo jiné také cholesterolu výrazný vliv, a tak skořice a hubnutí jsou ruku v ruce, a to se zrychleným metabolismem. A ten má v neposlední řadě vliv i na rychlejší spalování tuků.

Na druhou stranu samozřejmě nelze čekat, že je skořice naprostým zázrakem. První krok je třeba, abychom učinili my sami, změnili svou životosprávu, stravovací návyky, a přidali nějaký ten pohyb. A teprve potom nám může skořice skutečně pomoci k tomu, aby naše postava vypadala opravdu mnohem lépe.

Ideální jako součást jídel

V tomto ohledu se doporučuje konzumace zhruba půl lžičky denně. V tomto množství již může být její efekt velmi viditelný. Samozřejmě není možné ji konzumovat ve formě prášku, jelikož je to téměř nemožné, ale v některých případech i nebezpečné, protože hrozí vdechnutí. Skořice a hubnutí tak má své místo v jídelníčku, a to jako příměs pokrmů. Ideální v kombinaci s ovocem, nebo třeba i jogurtem. Všude tam už její konzumace není žádným výrazným problémem. Stejně tak nejsou problémem ani skořicové nápoje, ideálně také na bázi ovoce.

shutterstock_183479003

Začněte hubnout s námi

Koupit produkty

Podobné články