Jablečný ocet a hubnutí

Není žádnou novinkou, že v rámci redukcí váhy a v rámci zdravých jídelníčků je doporučován dostatek nejenom nízkokalorické zeleniny, ale samozřejmě je doporučován také dostatek ovoce. A není se čemu divit, jelikož to má v mnoha případech velmi pozitivní vliv na náš celkový metabolismus. A logicky má vliv tedy i jakýkoliv výtažek z něho samotného. Příkladem tak může být i ocet z jablek. Jablečný ocet a hubnutí jsou často dvě věci, které spolu rozhodně souvisí. Nutno však na tento produkt pohlížet především jako doplněk stravy, který může pomoci, ale rozhodně ne zázračně.

Dobré antioxidační vlastnosti

V základu má jablečný ocet velmi dobré účinky na naše tělo, a kromě vitamínů obsahuje třeba kyselinu octovou, nebo pektin. To tak vede nejenom ke zlepšení stavu našich nehtů, vlasů, nebo pokožky, ale také k tomu, že jsou zachytávány volné radikály, které jsou z těla odstraňovány pryč. A s tím tedy jablečný ocet a hubnutí souvisí, protože naše tělo funguje lépe, metabolismus pracuje rychleji, a tak jsou tuky ještě lépe spalovány. A tak je vhodné tento produkt konzumovat pravidelně – tedy pokud vám jeho vůně není nepříjemná. V tomto případě totiž existují i tobolky, ale přírodní cesta je zkrátka mnohem lepší.

Stačí rozmíchat ve sklenici vody

Ideálním dávkováním, jak spojit jablečný ocet a hubnutí, je tedy rozmíchat kávovou lžičku ve sklenici vody, a vypít. Ideální je takto postupovat každý den, a to třikrát denně, nejlépe před jídlem. Díky tomu tak tělo dostane dostatečné množství oněch pozitivních látek, které se na celkové lepší kondici, a to hlavně z jeho vnitřního hlediska, rozhodně pozitivně podepíší. A výsledek poté uvidíte hlavně ve vašich zrcadlech. Co je však důležité, aby daný nápoj nebyl slazen, jelikož tím všechny pozitivní účinky dokonale pohřbíte, a to onou dávkou cukru.

shutterstock_183479003

Začněte hubnout s námi

Koupit produkty

Podobné články