Přípravky na hubnutí

Jak zvolit správny doplňek stravy

Každý odborník potvrdí , že základem snížení váhy je úprava jídelníčku . Co a kdy jíst, se určí podle tzv. glykemického indexu potravin. Neznamená to vypustit všechny chutné a často tak říkajíc zakázané věci jako jsou čokoláda , maso , sladké ovoce . Stačí když snížíte dávky a případně si pomůžete doplňky stravy , které blokují tuky, cukry nebo urychlují ích spalování . Na trhu jich je mnoho, ale jen několik je ověřených , certifikovaných ale hlavně odzkoušených . Přípravky na hubnutí od harmoline splňují vše . Poraďte se s odborníkem , který doplněk bude vyhovovat právě Vám .

Produkty

Články

Vyplatí se přípravky na hubnutí?

Přípravky na hubnutí jsou poměrně často diskutovaným tématem. Není se čemu divit, jelikož efektivní hubnutí s těmito tabletami může být mnohem rychlejší a pohodlnější, než je tomu u mnohých klasických metod spočívajících v minimalizaci kalorického příjmu a maximalizaci energetického výdaje. Přípravky na hubnutí se vyznačují mnoha různými aspekty a rozhodně není špatné o nich znát některé základní záležitosti. Pokusme se tedy přesně shrnout hned několika základních záležitostí, které se přípravku na hubnutí týkají. Určitě je nutné předeslat, že tyto přípravky lze rozdělit do několika kategorií. Jedná se o koktejly, tablety anebo sypké přípravky. Všechny fungují na různých principech, jež budou níže popsány.

Přípravky potlačující hlad

Poměrně často jsou užívány různé přípravky, které jsou schopny potlačit pocit hladu. Ten je u všech lidí neutuchající, jelikož lidské tělo prostě a jednoduše potřebuje příjem energie. Bez pravidelného příjmu energie ostatně není možné žít. Přípravky, které mohou potlačovat pocit hladu, je možné koupit v různých variantách. Klasiku představují především tablety. U nich je nutné se nejprve poradit s lékařem. Ten by měl stanovit, zdali se jedná o takové tablety, které vám skutečně pomohou a neublíží. Najít je možné celou řadu tablet, které mohou mít negativní účinky na lidský organismus. Mohou třeba zvyšovat krevní tlak anebo ohrožovat činnost srdce. U některých medikamentů se dá setkat s velmi nepříjemnými vedlejšími účinky spočívajícími ve vzniku třasu anebo jiných tělesných dysfunkcí. Mnohdy také nejsou účinky takovýchto přípravků přímo odzkoušeny a nemusí být skutečně nějak výrazné.

Koktejly na bázi chromu 

Poměrně často se prodávají koktejly na bázi chromu. Jedná se o koktejly, jež mají za úkol utlumit především chutě na sladkosti. Ty jsou bohužel nejčastějším lákadlem při dodržování různých druhů diet. Pokud pijete tyto koktejly, mělo by dojít k tomu, že vaše chuť na sladké včetně čokolád bude utlumena. Koktejly či tabletky s obsahem chromu mohou bezesporu pomáhat. Pokud si je vybíráte, bude vhodné, když si přesně ověříte, jak je to s obsahem jednotlivých složek těchto přípravků. Hlavní roli by měly hrát především bílkoviny, jež musí tvořit hlavní složku konkrétního preparátu. Bílkoviny jsou pro tělo hodně potřebné a je možné říct, že fakticky nezbytné. Pozor si musíte dát na obsah sacharidů, který nesmí být nijak extrémní. Přípravky obsahují mimo jiné i tuky, jejich množství je ale minimalizováno.

Přípravky s karnitinem předpokládají pohyb

Hodně se objevují různé preparáty, které obsahují karnitin. Ten se sice v hubnutí může skvěle disponovat, nicméně u karnitinu se předpokládá i tělesná aktivita, která vede k efektivnějšímu spalování energie. Přípravky s karnitinem nefungují na podobném principu, jako tomu bylo u předchozích medikamentů. Nepotlačují pocit hladu a jídelníček se může a nemusí upravovat. Ideálnější je přitom určitě jeho pozitivní upravení. Karnitinové přípravky se snaží o to, aby tělo mnohem rychleji spalovalo. Pokud tedy budete jíst určité pokrmy a pak se rozhodnete pro sportování, pak se setkáte s tím, že vámi přijaté kalorie budou mnohem rychleji spáleny, než by tomu bylo bez užívání přípravku bohatého na karnitin. Díky rychlému spalování budete nohem rychleji pozbývat na váze. Přípravky s obsahem karnitinu nejsou nijak nezdravé a budete-li se skutečně pravidelně v jisté míře hýbat, pak se setkáte i se zaručenými výsledky v podobě shozených kilogramů. Moderní přípravky s karnitinem nejsou ani nijak výrazně drahé a například v koktejlové formě se jedná o chutný doplněk stravy.

Zobraziť viac