Ovocná dieta jídelníček

Ideálně v letním období je tato dieta nejenom velmi doporučovaná, ale také velmi vyhledávaná. Je to dáno tím, že je poměrně jednoduchá, jelikož její samotná základ tvoří právě ovoce, a to v celé řadě podob. Co by však měla ovocná dieta jídelníček zahrnovat, to je nejenom jeho pestrost, ale také snaha zapojit to ovoce, které má právě na hubnutí velmi dobrý vliv. V tomto ohledu vyhovuje hlavně ananas, hroznové víno, banány a také kiwi. Všechny tyto typy mají velmi pozitivní vliv na to, abychom nejenom pomaleji ukládali tuky, ale abychom je také rychle spalovali.

Krátkodobá možnost, která pomůže shodit i několik kilogramů

Pokud bychom se tedy na tuto dietu podívali konkrétně, je založena na krátkodobém trvání, a to hlavně s ohledem na naše zdraví. Ovocná dieta jídelníček totiž netrvá déle, než 3 – 4 dny. Po tyto dny se konzumuje výhradně pouze ovoce, a to v dostatečném množství. Není problém ho zkonzumovat i přes 1 kilogram. Hlavní roli by tedy měl hrát banán, ananas, kiwi a hrozny, a to ideálně v porcích okolo 200 – 250 gramů, a to v každém jídle. Stejně tak je však doporučováno také pití, a to ideálně čisté neslazené vody. Doporučuje se vypít alespoň 2 litry denně.

Pozor na pocity únavy

V souvislosti s touto dietou je však nutné zmínit, že ačkoliv ovoce a vitamíny v něm dokážou naše tělo poměrně dobře pročistit, na druhou stranu mu nedokážou dodat třeba také potřebné bílkoviny, nebo také sacharidy. A tak pokud se ovocná dieta jídelníček stane naší jasnou volbou, je možné že budete pociťovat pocity únavy, nebo i drobnou nevolnost. I proto je však tato metoda považována za onu krátkodobou, a to pokud potřebujeme rychle pár kilo dolů. V tomto ohledu totiž rozhodně pomoci dokáže, a to velmi dobrým, rychlým a samozřejmě také velmi efektivním způsobem. Velmi vyhledávaná je třeba u mnohých modelek, a to hlavně před jejich přehlídkou.

hubnuti

Zhubněte snadno a rychle

Chci konzultaci zdarma!

Podobné články