Margitova dieta jídelníček

Není žádnou novinkou, že se ve světě diet angažuje celá řada známých osobností, které mají za cíl ukázat, jakým způsobem dokázali zhubnout právě oni. Jedním z takových je i Štefan Margita, který se pochlubil právě svou metodou. Při konkrétním pohledu na ni samotnou je tak nutno říci, že Margitova dieta jídelníček spadá do kategorie krátkodobých a drastických redukčních diet. Navíc počítá pouze se třecími jídly denně, kde hraje hlavní roli hlavně zelenina a bílkoviny.

K snídani je káva – každý den

Pokud nepijete kávu, máte u této diety poměrně problém, jelikož základem každé snídaně je právě káva. Ta je kombinována s rohlíkem či strouhanou mrkví, a teprve poslední den je možné kávu vyměnit za čaj. V tomto dni si k němu ale také nic nedáte. Následuje oběd, který má Margitova dieta jídelníček také poměrně jednoduchý. Jak bylo zmíněno, základem je zelenina, a to hlavně v podobě hlávkového salátu, popřípadě také mrkve nebo rajčat. A k této zelenině jsou nutné ony zmíněné bílkoviny, a to jak ve formě steaku, tak i ve formě vařených vajec, nebo také ryby. Vše by mělo být samozřejmě připravováno bez tuku.

Jak je to s večeří?

Večeře jsou pravděpodobně tím nejpestřejším, ale nikoliv co do výběru jídla. První dva dny lze sníst neomezeně šunky, další dny je to steak či bílý jogurt, a poslední den je možné konzumovat cokoliv z předchozích dní. Nutno však říci, že ačkoliv se nejenom u večeře, tak i u oběda objevuje pojem jako neomezené množství, pokud bude Margitova dieta jídelníček dodržován skutečně neomezeně, a sníte i kilo šunky, popřípadě sýru, rozhodně se to na vaší váze podepíše negativním způsobem. Množství získaných kalorií oproti těm vydaným je totiž neúprosné. A tak pokud už neomezeně, tak alespoň střídmě, aby dieta skutečně nějaký efekt mohla mít. A nutno počítat s tím, že ho bude mít většinou pouze krátkodobý.

hubnuti

Zhubněte snadno a rychle

Chci konzultaci zdarma!

Podobné články