Jak zhubnout zadek

Plánujete redukci své hmotnosti, a chcete se zaměřit na všechny, tedy i ty nejproblémovější partie? Nyní se zaměříme na to, jak zhubnout zadek, tedy hýždě. Samozřejmostí je v tomto případě začít s kvalitním jídelníčkem, který je prvním krokem. Následně už je nutné začít cvičit, jelikož bez toho tuto problémovou partii bohužel nezhubnete. Nemusíte však mít obavu, jelikož řadu cviků lze zvládnout z pohodlí domova.

Zaměřte se na aerobní cvičení, ale i silový trénink

Cesta k dokonalému zadečku vede přes kombinaci obou těchto metod. První zmíněnou je třeba aerobic, běh, jízda na kole, nebo plavání. Při všech těchto aktivitách se zapojuje celé tělo, a tak spalování tuků probíhá ve všech jeho částech. Při posilování už je samozřejmě nutné zaměřit se výhradně na danou partii, aby byl výsledek co nejlepší. A správná cesta, jak zhubnout zadek, je samozřejmě cesta pravidelnosti. Jeden ze cviků je podobný jako u stehen, kdy klečíte „na čtyřech“, a střídavě zvedáte nohy nahoru, přičemž je v této poloze několik vteřin držíte. Rychlé a efektivní, což v cestě za dokonalým zadečkem zcela určitě velmi oceníte.

Jaké další cviky s hubnutím pomohou?

Tento cvik však není tím jediným. Jedním z dalších jsou takzvané modifikované dřepy, kdy máte ruce vzpaženy nahoru, paty u sebe a kolena od sebe. Takto totiž tvarujete svůj zadeček nejefektivněji. Další cviky, které pomohou, jak zhubnout zadek, je možné vykonávat i vleže na břiše, přičemž střídavě zvedáte nataženou nohu, a několik vteřin ji v této poloze držíte. Pro dokonalejší efekt je možné ji třeba zatížit kotníkovým závažím. To se však doporučuje až ve fázi, kdy je tento cvik pro vás naprosto jednoduchý. V počátcích jistě stačí tyto základy, a to hlavně v pravidelném opakování, jelikož i to má na celkový úbytek, vytvarování a posílení této partie nemalý vliv.

hubnuti

Zhubněte snadno a rychle

Chci konzultaci zdarma!

Podobné články