Dieta modelek na 3 dny

Pokud existuje krátkodobá dieta, která je doslova oblíbená ve světě modelingu, tak je to taková, která počítá především se základem v ovoci, a nazývá se jako dieta modelek na 3 dny. Právě díky ní většina modelek dokáže shodit až tři kilogramy, což je účel k tomu, aby mohla bez obav předvádět na módním molu. A pokud i vy máte v plánu krátkodobě zhubnout, a vypadat tak o něco lépe, můžeme si přiblížit, jak taková dieta vlastně vypadá. Abychom tedy byli konkrétnější, základem je zmíněné ovoce, a to ve formě ananasu, a také hroznů. K nim je však přidáno také kiwi a banány.

Dobrý vliv na metabolismus, a také ukládání tuků

Důvody proč právě toto ovoce, jsou víceméně jasné. Oba typy obsahují velmi dobré enzimy, které nejenom umí zabránit ukládání tuku, ale zároveň dokážou i zlepšit, tedy konkrétně zrychlit metabolismus, díky čemu se ty stávající tuky výrazně zredukují. V konečném hledisku dochází také k tomu, že se tělo poměrně dobře vyčistí od celé řady škodlivin. Podobně pozitivně je na tom také banán a kiwi, a tak díky kombinaci tohoto ovoce je dieta modelek na 3 dny poměrně účinnou záležitostí.

Jak na to?

První den této diety je tedy třeba konzumovat zhruba ¾ kilogramu ananasu, který je doplněn o dva banány. Tento denní příděl je tak rozdělený do celého dne, a to od snídaně, do večeře. Druhý den je na tom velmi podobně, kdy je základem stravy cca. 300 gramů bílého hroznového vína, a celkem 10 plodů kiwi. Opět platí, že vše je rozděleno na celý den. Poslední den přichází na řadu opět ananas, který je kombinován jak s kiwi, tak s hrozny. To vše tak vede k tomu, že čtvrtý den je tělo o zhruba 3 kilogramy lehčí, pročištěné, a dobře vypadající.

Nutno však říci, že z dlouhodobého hlediska tuto dietu odborníci rozhodně nedoporučují, jelikož vede k tomu, že tělu chybí řada důležitých látek, jako sacharidů a bílkovin, a také vitamínů ze zeleniny.

hubnuti

Zhubněte snadno a rychle

Chci konzultaci zdarma!

Podobné články