90 denní rozlišovací dieta

Co je o těch správných dietách známé, to je hlavně to, že by měly být dlouhodobé. Jedině tak totiž může naše tělo hubnout pozvolna, což s sebou přináší dlouhodobý, a v principu skutečně trvalý efekt. A jednou z možností, kterou lze v tomto ohledu zvolit, je jistě i 90 denní rozlišovací dieta. Jak napovídá sám název, trvá přesně tři měsíce, a jejím základem jsou přesně rozepsané potraviny a jídla, která je nutné jíst. Ono rozlišování spočívá v tom, že jeden den jsou tělu výrazně dodávány sacharidy, druhý bílkoviny, a takto se pokračuje po celou dobu, až si i vaše tělo právě na daný režim navykne naprosto dokonale.

Samozřejmostí jsou běžná jídla

A pokud máte obavy z toho, jaká různá jídla zde budou obsažena, potom není třeba mít jakýkoliv strach. Den zaměřený na bílkoviny čítá třeba vejce, maso nebo mléčné výrobky, u sacharidového dne to jsou třeba těstoviny, nebo rýže. Když má být zelenina, je to salát, a den kdy tvoří hlavní složku ovoce, jistě není třeba představovat. Navíc 90 denní rozlišovací dieta poskytne také konkrétní recepty na vybraná jídla, které tak obsahují právě takové suroviny, které byste měli v daný den jíst. Získáte tak v principu velmi rozsáhlou kuchařku, pomocí které lze skutečně hubnout.

Hlad mít nebudete, a přesto budete hubnout

Základem této diety je stejně jako u mnohých jídelníčků hlavně důležitá pestrá strava. Bez ní to zkrátka nepůjde. A tak je celá 90 denní rozlišovací dieta přizpůsobena tomuto trendu a také tomu, aby po celé tři měsíce vašemu tělu nechyběly žádné živiny, a to tak mohlo bez problémů fungovat. Co samozřejmě daná dieta také výrazněji doporučuje, to je i pohyb, jelikož ten by s ní měl jít ruku v ruce. Jedině tak bude výsledek opravdu dokonalý. To ale většina lidí ví, jelikož čím více pohybu, tím rychlejší čerpání energii, a to právě z tukových zásob, které jsou pro tělo tou nejlepší možností, kde ji brát.

hubnuti

Zhubněte snadno a rychle

Chci konzultaci zdarma!

Podobné články