Konzultace

hubnuti

RYCHLÉ HUBNUTÍ BEZ POMOCI PRÁŠKŮ

  • Žádné prášky ani drastické diety 
  • Úvodní konzultace zdarma 
  • Zkušení výživoví poradci 
  • Finančně nenáročné hubnutí
  • Strava složená z běžných potravin
Chci konzultaci zdarma!

Jak zhubnout?

Na otázku jak zhubnout překvapivě existuje jednoduchá odpověď. S námi zhubnete hravě. Jde o změnu stravovacích návyků formou odborné konzultace. Už žádné hladovění, žádné drahé výživové přípravky za tisíce korun. Budete potřebovat pouze chuť změnit způsob stravování, změnit kdy a co jíte.

Proč právě my?

  • Dietetické poradenství zdarma a na míru

  • Pestrý jídelníček z běžných potravin

  • Žádné zázračné pilulky na hubnutí

  • Pobočky v každém kraji (celkem více než 60 a přibývají)
  • Více než 4 000 000 spokojených klientů po celém světě

Proto neváhejte a klikněte nahoře na tlačítko “Chci konzultaci zdarma!”, vyplňte kontaktní údaje a my Vám zavoláme.

Články

Konzultace hubnutí se určitě vyplatí

Možnosti hubnutí jsou dnes bezesporu různé a není problém si přesně zvolit způsob, jakým chcete dosáhnout snížení vaší tělesné hmotnosti a lepšího pocitu z vlastní postavy. Hubnout se můžete klidně rozhodnout na vlastní pěst. Pokud se ale k tomuto kroku odhodláte, je nutné vědět vše okolo hubnutí, jelikož nesprávnou změnou životního stylu můžete dospět spíše ke zdravotním komplikacím než k čemukoli pozitivnímu. Ideální volbou jsou konzultace s profesionály, kteří jsou schopni přesně určit, jakým směrem je třeba se vydat, aby bylo hubnutí co možná nejoptimálnější a především maximálně zdravé. Jaké jsou tedy hlavní výhody konzultace a v čem spočívá hubnutí pod dohledem profesionálů?

Zdravé hubnutí se vším všudy 

První a největší devízou hubnutí s profesionálními konzultacemi je fakt, že budete hubnout skutečně zdravě. Profesionálové jsou schopni přesně stanovit poměrně mezi příjem a výdejem energie. Právě ten je klíčem ke kvalitnímu hubnutí se vším všudy. V první řadě bude řešena celková situace vaší postavy. Každý člověk je individualita a potřebuje konkrétní doporučení, jež jsou ryze individuí a šitá přímo na jeho míru. Konzultace týkající se hubnutí také pomohou ve stanovení BMI a jiných základních údajů, ze kterých je možné při hubnutí a nastolení zdravého životního stylu vycházet.

Cvičení, kterým si neublížíte

Konzultace o cvičení zcela určitě poradí i s tím, jakým způsobem řešit pohybové aktivity. Když se někdo rozhodne pro cvičení v pohodlí vlastního domova, tak to určitě není problém. Pokud ovšem provozuje některé cviky, jež nejsou doporučovány profesionály, klidně si může nepěkně ublížit. Typické jsou především nepříjemnosti spojené bolestmi zad. Ta se často neposilují a zádové svalstvo na rozdíl od ostatního ochabuje. Díky tomu dochází k bolestem a následně i ke komplikacím trvalejšího ražení v podobě trvalých změn ve tvaru páteře. Ty mohou být v některých provedeních i fatální.

Odbouráte jo-jo efekt

Jestliže budete hubnout sami bez jakýchkoli rad, pak se nejspíše nevyhnete největšímu strašákovi všech lidí, kteří hubnou. Jo-jo efekt spočívá v tom, že po ukončení dietního programu dochází k nabrání dalších kilogramů, a to v několikanásobném množství. V případě pravidelných konzultací s profesionálem dochází k tomu, že se z hubnutí v řízené podobě stává pomalu životní styl a lidé si na něj již natolik zvyknou, že jo-jo efekt a opětovné přibírání na váze nemají šanci. Po první fázi hubnutí budete žít naprosto pohodlně a součástí vašeho každodenního života se stane nejen opravdu zdravý jídelníček, ale i dostatečné množství pohybu. Ten je neskutečně potřebný a z dlouhodobějšího hlediska se bez něj nelze obejít.

Vyvážený jídelníček plný dobrot

Mezi lidmi v současné době panuje přesvědčení, že zdravý jídelníček je ve skutečnosti nechutný a není možné si mezi zdravými pokrmy najít opravdu chutné. Opak je pravdou a i zdravý jídelníček vedoucí k úbytku na váze může být perfektní a uvařit si můžete dobroty, na které nezapomenete. Důležité je ovšem všechno prokonzultovat s profesionály. Mnohé recepty volně dostupné na internetu skutečně nemusí být poživatelné. Po kvalitních konzultacích se určitě můžete odhodlat uvařit si některý z receptů, který vám bude doporučen. Lidé, kteří jsou schopni za pomocí odborných konzultací pomoct, dokážou bez větších problémů najít přesně cestu ke zdravému a chutnému jídlu. Dopřát si budete moci skutečně pestrou stravu, a to jak vegetariánského, tak i masového ražení. Konzultace s profesionální společností vám dá i v jídle maximální možný rozhled. Dáte si přesně to, na co budete mít chuť, a to bez jakýchkoli výčitek.

Zobraziť viac