Jak zhubnout boky

Hubnutí je sice krásná věc, ale velkým problémem může být to, pokud nehubnete na všech místech, kdy byste hubnout chtěli. Dokonalou ukázkou jsou boky, které jsou noční můrou mnoha žen. A právě ony hledají různé možnosti, jak zhubnout boky, a mít tak dokonalou a vysněnou postavu. V tomto ohledu je však třeba říci, že k samotné dietě je třeba přidat i porci cvičení, které bude právě na tyto partie zaměřeno. Tak dojde k zahřívání místního svalstva, ke spalování tuků, a tvorbě svalové hmoty.

Cvičení snadno zvládnete i doma

Kvůli daným cvikům rozhodně nemusíte navštěvovat posilovnu, jelikož vám budou plně stačit domácí podmínky. V těch postačí podložka, a můžete začít. Stačí si lehnout na bok, přičemž obě vaše špičky nohou namíříte před sebe. Následně už stačí horní nohu zvednout. Nemělo by to jít výše, než několik desítek centimetrů. Zároveň ucítíte, že je namáhána právě oblast boků. Nohu takto zvedneme zhruba dvacetkrát, a stejný postup se opakuje i u druhé nohy. A takto jednoduchý je způsob, jak zhubnout boky. Samozřejmě důležitá je hlavně pravidelnost tohoto cviku, aby se kýžený úspěch dostavil.

Podobně na tom je i cvik, kdy si lehnete na záda, a zvednete tělo i nohy. Střídavě budete pokrčovat nohy, přičemž trup s rukama za hlavou vždy otočíte na tu stranu, kterou nohu pokrčujete. Stejně jako u předchozího postupu je vhodné cvik zhruba dvacetkrát zopakovat.

Zapracujte i na vaší stravě

Spolu se cvičením je vhodné zaměřit se i na kvalitnější stravu. Ať už hubnete podle jakékoliv diety nebo jídelníčku, je vhodné do něho zapracovat více bílkovin, které mají vliv na stavbu svalové hmoty. A právě tu potřebujete v oblasti vašich boků nabrat, čímž tak dojde k dokonalé eliminaci oněch nevzhledných tukových polštářů. Rozhodně však mějte na paměti, že jsou to právě boky, které jsou spolu se stehny nejtěžšími partiemi na hubnutí.

Zhubněte s námi!

Chci zhubnout

Podobné články