Moravské naftové doly prodej plynu

Odebírat plyn lze od různých dodavatelů. V souvislosti s tím je třeba podotknout, že aktuálně jich je na našem trhu několik desítek. Pokud bychom se měli zaměřit na ty, které v poslední době získávají na oblibě, tak je to Moravské naftové doly prodej plynu přímo koncovým zákazníkům. Abychom byli konkrétní, tak právě společnost naftových dolů samotný zemní plyn také těží. Neposílá ho ke spotřebitelům ale přes prostředníky, ale přímo. To znamená, že může být za nejlepší cenu na trhu. A jak samotná společnost MND uvádí na svých stránkách, ti co přestoupí, mohou v průměru ušetřit až 7 710 korun za jeden jediný rok. A to je pro mnoho lidí poměrně velká motivace.

Žádné závazky a férové podmínky

Moravské naftové doly prodej plynu však nepřináší výhody pouze z hlediska toho, že poskytuje výhodné ceny. Stejně tak výhodné má i celkové podmínky. A to v tom ohledu, kdy jako klienti získáváte smlouvu, ze které pro vás neplynou žádné závazky. Pokud bychom měli říci více, tak je tím myšleno, že uzavíráte smlouvu na dobu neurčitou, kterou lze bez sankcí kdykoliv vypovědět. Stejně tak se nemusíte bát ani různých poznámek drobným písmem, nebo i nestandardních podmínek.

Zažádat si je velmi snadné

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří chtějí Moravské naftové doly požádat o plyn, není nic jednoduššího, než se na společnost obrátit. A to jak jinak, než elektronicky, což je tan nejsnadnější možnost. Následně vám bude zaslána smlouva, kterou podepíšete, a MND vyřídí všechny nutné administrativní kroky za vás. Mezi ty spadá i to, že podá výpověď vašemu stávajícímu dodavateli, a vše s ním vyřídí. Samozřejmě v případě přestupu jsou i další možnosti, jak vše vyřídit, a to třeba i telefonicky, nebo klasickou poštou. Vše už ale máte v rukou vy, a tak zvolíte, co vám vyhovuje nejvíce. Nejoblíbenější je samozřejmě ona popsaná online forma.

shutterstock_98479574

Kalkulačka cen plynu

Porovnat ceny

Podobné články