Plyn

shutterstock_98479574

Srovnejte si ceny plynu

  • Vybereme vám nejvýhodnejší nabídku
  • Ušetříte tisíce korun
  • Ceny porovnáte online
  • Zjistíte roční úsporu
Chci levnější plyn

Proč měnit dodavatele plynu

Cenu plynu ovlivňuje několik faktorů. Ty se neustále mění a proto je důležité porovnávat si vždy aktuální ceny. Samostatně by to bylo zdlouhavé, proto jsme pro Vás připravili naši kalkulačku cen. Zohledňujeme v ní všechny důležitá kritéria i aktuální cenové akce od poskytovatelů. Hravě tak můžete ušetřit tisíce korun. Stačí zadat základní údaje a my vám zobrazíme aktuální nabídku. Vy si vyberete a smlouvu k podpisu Vám poskytovatel pošlu domů poštou. Veškerou administrativu vyřídíme za Vás.

Výhody změny dodavatele plynu přes nás:

  • Žádné papírování ani výměna zařízení
  • všechny potřebné podklady pro změnu Vám připravíme
  • Průměrná úspora v řádu tisíců korun
  • Poradenství při změně zdarma

 

Články

Levnější plyn se může stát realitou

Ceny plynu jsou nejen v současné době poměrně vysoké, a když se podíváte na faktury, které musíte za plyn platit, mnohdy vám není zrovna veselo. Mnohdy se není čemu divit, jelikož plyn je v domácnosti zapotřebí na spousty různých činností, kterým se není možné z hlediska jejich důležitosti vyhnout. Na mysli máme zejména vytápění rodinných domků anebo ohřev teplé vody. To samé přitom platí i o spotřebě plynu, za kterou může plynový sporák anebo velmi oblíbená plynová varná deska. Mnozí z nás neustále platí tyto sumy za plyn dál a nenapadne je si porovnat jednotlivé dodavatele plynu, kteří se svými cenami zcela logicky značně liší. Porovnání cen plynu dnes přitom není nijak složité a je možné je realizovat velmi rychle a s maximálně pozitivními účinky. Jak tedy na porovnání plynu?

Porovnání cen plynu online

Nejvýhodnější variantou porovnání cen plynu je porovnání online. Z pohodlí vlastního domova můžete bez větších problémů porovnat ceny plynu hned u několika různých dodavatelů. Určitě není problém zvolit některého spolehlivého dodavatele, který je schopný nabídnout přijatelnou cenu. Porovnání ceny plynu online je neskutečně rychlé a během několika okamžiků budete mít jasno v tom, který dodavatel bude pro vaši domácnost ten optimální. Rozhodně by neměl nastat problém ani s tím, že by se mělo jednat o nějakou neznámou a nespolehlivou společnost. Porovnání online je navíc úplně zdarma, takže vás to nebude nic stát a můžete maximálně ušetřit.

Kalkulačka cen plynu je skvělý nástroj

Jedním z nejvýhodnějších nástrojů určených k porovnání ceny plynu je bezesporu kalkulačka plynu. Ta funguje úplně stejně, jako je tomu u klasických kalkulaček, počítá ovšem s celkovými cenami plynu u různých dodavatelů. Každý člověk si tak může díky kalkulačce plynu přesně spočítat své možnosti a v případě potřeby pro něj nemůže být nejmenší problém přestoupit ke společnosti, jejíž dodávky plynu jsou cenově mnohem výhodnější. Ovládání online kalkulačky je velmi jednoduché a zvládne jej každý člověk. Stačí pouze zadat ta správná data týkající se spotřeby plynu a konkrétního stávajícího dodavatele a máte vyhráno.

Výhody změny dodavatele plynu

Změna dodavatele plynu nabízí celou řadu skvělých výhod. V první řadě je nutné jmenovat neskutečně výhodnou novou nižší cenu, kterou budete platit za plyn. Tato nižší cena vám bude schopna ve vašem rodinném rozpočtu ušetřit až desítky tisíc korun v ročním platebním intervalu. Proč jí tedy nevyužít? Rozhodnete-li se pro změnu dodavatele plynu, pak to budete mít díky online porovnání mnohem jednodušší. Na první pohled se dozvíte, co je pro vás výhodnější a sami se budete moci rozhodnout, jakého dodavatele volit, anebo jestli zůstanete u toho stávajícího. Jestliže změníte dodavatele plnu, určitě nebudete muset měnit plynoměr anebo další záležitosti, které se jakkoli dotýkají dodávek plynu do vaší domácnosti. Plynoměr budete mít stávající a dojde pouze k přeregistraci vašeho odběrného místa k novému dodavateli, kterého si sami vyberete. Jeho ceny již pochopitelně budou úplně někde jinde. Vše můžete provést online a není nutné řešit žádné velké papírování. Cena plynu není stálá a mnozí dodavatelů nabízejí svým zákazníkům možnost si cenu zafixovat na stanovené období. Tím pádem nemůže docházet k jakýmkoli změnám ceny dodávky plynu do domácnosti a třeba vy tak ušetříte poměrně velké peníze. U všech dodavatelů, kteří jsou k dispozici na online porovnání cen plynu, jsou uvedeny přesné ceny plynu a mnohé další důležité charakteristiky, jimiž je možné se při porovnání cen plynu řídit. Vy jako zájemci o změnu k lepšímu tak budete mít vše jako na dlani.

Zobraziť viac